Obsah

 

OBJEDNÁVKA

Objednajte si predplatné na 12 mesiacov za cenu 21,25 eur mesačne. 

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

 

VESTNÍKY MINISTERSTIEV

 

 

Otázky a odpovede - Moja otázka
Input:

Vážený zákazník/zákazníčka,

Rozsah bezplatného odpovedného servisu, ktorý Vám naše vydavateľstvo ako súčasť predplatného Vášho produktu poskytuje, zahrňuje odporúčania a rady, ako riešiť Váš praktický problém. Bezplatný odpovedný servis neslúži na spracovanie ucelených materiálov, smerníc, stanovísk a neslúži na poskytovanie poradenstva, ktoré je určené pre daňového poradcu, audítora alebo právne poradenstvo. Veríme, že odpoveďami našich autorov Vám pomáhame pri Vašej každodennej práci.

Podmienky odpovedného servisu vydavateľstva Verlag Dashöfer:

Vydavateľstvo Verlag Dashöfer poskytuje bezplatný odpovedný servis len aktívnym zákazníkom produktu, ku ktorému sa bezplatný odpovedný servis ponúka, a odpovede sa vypracovávajú len na otázku, ktoré sa výlučne týkajú problematiky predplateného produktu.

Nezákazníci vydavateľstva Verlag Dashöfer, alebo zákazníci, ktorí odoberajú produkt z inej oblasti, ako je zadaná otázka, majú možnosť využiť platenú odpoveď za paušálnu čiastku 20 eur.

Formulár slúži na zadanie iba jednej otázky! Ak bude zadaných viac otázok naraz, odpovieme len na prvú položenú otázku.

Odpoveď na otázku Vám bude zaslaná prostredníctvom e-mailu.

Ste odberateľom odbornej literatúry vydavateľstva Verlag Dashöfer?
Áno Nie
Podmienkou zadania otázky je vyplnenie zákazníckeho čísla:
Pretože nespĺňam podmienky bezplatného odpovedného servisu, súhlasím s fakturovanou sumou 20 EUR (bez DPH) za kvalifikovanú odpoveď na otázku.

(Zároveň s odpoveďou obdržíte faktúru - daňový doklad.)

Vážený zákazník/zákazníčka,

Rozsah bezplatného odpovedného servisu, ktorý Vám naše vydavateľstvo ako súčasť predplatného Vášho produktu poskytuje, zahrňuje odporúčania a rady, ako riešiť Váš praktický problém. Bezplatný odpovedný servis neslúži na spracovanie ucelených materiálov, smerníc, stanovísk a neslúži na poskytovanie  poradenstva, ktoré je určené pre daňového poradcu, audítora alebo právne poradenstvo. Bezplatný odpovedný servis nie je možné použiť pre tretie strany. Zároveň položením otázky dávate súhlas na jej publikovanie vo všetkých produktoch vydavateľstva v doslovnom alebo upravenom znení, v akom ju zadávate. Veríme, že odpoveďami našich autorov Vám pomáhame pri Vašej každodennej práci.

Zadajte prosím Vašu otázku:

Po kliknutí na tlačítko ODOSLAŤ sa Vám objaví hlásenie "Vaša otázka bola úspešne odoslaná".
Pokiaľ sa tak nestane, otázka nebola odoslaná, zadajte ju prosím znova.
Potvrdenie o prijatí otázky obdržíte e-mailom na Vašu adresu .


V prípade, že po prijatí odpovede na Vami položenú otázku budete mať ďalšiu doplňujúcu otázku, poprosíme Vás, aby ste ju opätovne zaslali cez Vami predplatený portál. Zároveň Vás žiadame do znenia doplňujúcej otázky uviesť aj odpoveď, ktorá Vám bola zaslaná.

 

 Váš názor
Čo by ste zmenili na tomto portáli?
 Úspešne odoslané
Input: